0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

19 Ratlankiai

Šiuo metu siūlomų 19 ratlankių įvairovė itin didelė, svetainėje galite rinktis iš daugiau nei 1807 skirtingo modelio 19 ratlankių. Tai yra labai svarbi automobilio dizaino dalis ir vairuotojai neretai net ir senus automobilius „atjaunina“ naujais ratlankiais. Skardiniai ratlankiai įprastai būna mažesni ir naudojami ant pigių arba komercinių automobilių, o lieti – ant daugelio lengvųjų automobilių.

Galima pastebėti, kad, bėgant laikui, dažniausiai naudojamų ratlankių diametras yra gerokai didesnis. Pavyzdžiui, prieš 20-30 metų ant automobilių beveik visada buvo montuojami R14 bei R15 ratlankiai, o šiandien tendencija yra perėjusi prie R17 bei R18.

Ratlankių diametro svarba

Kaip jau minėjome, standartinis ratlankių dydis per pora pastarųjų dešimtmečių yra pakitęs. Taip nutiko dėl kelių priežasčių. Visų pirma, automobilių gabaritai padidėjo dėl augančio vairuotojų poreikio erdvei ir komfortui. Negana to, varikliai yra gerokai galingesni, todėl maži ratlankiai nebetinka nei praktiškumo, nei estetikos atžvilgiu.

Galiausiai, reikalingas ratlankių dydis priklauso nuo turimo automobilio. Jeigu ant galingo verslo klasės automobilio sudėsite R15 ratlankius, jam reikės aukšto profilio padangų, kad bendras rato diametras būtų tinkamas estetikos ir galios atžvilgiu.

Reikėtų laikytis automobilio gamintojo nustatytų rekomendacijų ratlankiams. Taip išvengsite su stabilumu, komfortu, išvaizda ir ilgaamžiškumu susijusių problemų.

Nauji 19 ratlankiai internetu

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Melga.lt ir įsigyti lengvo lydinio arba skardinius ratlankius, kurių kainos prasideda nuo 107,00 € Eur. Čia juos galite rinktis pagal išmatavimus arba automobilį. Negana to, ratlankius įsigyti galite ir „Melga“ fizinėse parduotuvėse-autoservisuose, kur mūsų specialistai juos gali ir sumontuoti. Mus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje.

Kokia 19 ratlankių kaina?

Šiuo metu „Melga“ internetinėje parduotuvėje siūlomų 19 ratlankių kaina prasideda nuo 107,00 €.

Koks 19 ratlankių pasirinkimas?

Mūsų parduotuvėje dabar galite įsigyti 1807 skirtingų modelių 19 dydžio ratlankių.