0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

R19 Ratlankiai

Šiuo metu siūlomų R19 ratlankių įvairovė itin didelė, svetainėje galite rinktis iš daugiau nei 8924 skirtingo modelio R19 ratlankių. Tai yra labai svarbi automobilio dizaino dalis ir vairuotojai neretai net ir senus automobilius „atjaunina“ naujais ratlankiais. Skardiniai ratlankiai įprastai būna mažesni ir naudojami ant pigių arba komercinių automobilių, o lieti – ant daugelio lengvųjų automobilių.

Galima pastebėti, kad, bėgant laikui, dažniausiai naudojamų ratlankių diametras yra gerokai didesnis. Pavyzdžiui, prieš 20-30 metų ant automobilių beveik visada buvo montuojami R14 bei R15 ratlankiai, o šiandien tendencija yra perėjusi prie R17 bei R18.

Ratlankių diametro svarba

Kaip jau minėjome, standartinis ratlankių dydis per pora pastarųjų dešimtmečių yra pakitęs. Taip nutiko dėl kelių priežasčių. Visų pirma, automobilių gabaritai padidėjo dėl augančio vairuotojų poreikio erdvei ir komfortui. Negana to, varikliai yra gerokai galingesni, todėl maži ratlankiai nebetinka nei praktiškumo, nei estetikos atžvilgiu.

Galiausiai, reikalingas ratlankių dydis priklauso nuo turimo automobilio. Jeigu ant galingo verslo klasės automobilio sudėsite R15 ratlankius, jam reikės aukšto profilio padangų, kad bendras rato diametras būtų tinkamas estetikos ir galios atžvilgiu.

Reikėtų laikytis automobilio gamintojo nustatytų rekomendacijų ratlankiams. Taip išvengsite su stabilumu, komfortu, išvaizda ir ilgaamžiškumu susijusių problemų.

Nauji R19 ratlankiai internetu

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Melga.lt ir įsigyti lengvo lydinio arba skardinius ratlankius, kurių kainos prasideda nuo 40,00 € Eur. Čia juos galite rinktis pagal išmatavimus arba automobilį. Negana to, ratlankius įsigyti galite ir „Melga“ fizinėse parduotuvėse-autoservisuose, kur mūsų specialistai juos gali ir sumontuoti. Mus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, ŠiauliuoseAlytuje ir Utenoje.

Kokia R19 ratlankių kaina?

Šiuo metu „Melga“ internetinėje parduotuvėje siūlomų R19 ratlankių kaina prasideda nuo 40,00 €.

Koks R19 ratlankių pasirinkimas?

Mūsų parduotuvėje dabar galite įsigyti 8924 skirtingų modelių R19 dydžio ratlankių.