0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

BMW servisas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

Automobilio priežiūra nebėra tokia paprasta kaip anksčiau. Didėjantys vairuotojų poreikiai atnešė naujausias technologijas ir į automobilius – daugelis sistemų yra sudėtingos, naudoja daug įvairių daviklių ir, svarbiausia, gedimų diagnostika bei remontas reikalauja specialios įrangos bei žinių. Artėja laikas pasirūpinti BMW automobiliu? Kviečiame apsilankyti „Melga“ autoservise ir patikėti tai profesionalams!

BMW remonto kainos

Kiekvienas automobilio modelis yra unikalus ir juose naudojamos sistemos skiriasi. Pavyzdžiui, tos pačios markės, bet skirtingos klasės automobilių dalių ir darbų kainos gali skirtis dvigubai – sistemų sudėtingumas daro didelę įtaką galutinei kainai.

Svarbu ir tai, kokie remonto darbai bus atliekami - ar tai bus stabdžių, elektros sistemos, važiuoklės remontas ar periodinis automobilio aptarnavimas (tepalų keitimas, kondicionieriaus pildymas). 

Jeigu norite sužinoti tikslią BMW automobilio remonto kainą, pirmiausiai mūsų specialistai turi apžiūrėti automobilį ir įvertinti jo būklę, gedimo priežastis. Kviečiame registruotis automobilio apžiūrai ir remontui internetu arba telefonu.

D.U.K.

Kokias BMW remonto paslaugas galime pasiūlyti?

„Melga“ autoservisuose galime atlikti visapusišką BMW remontą. Čia profesionaliai atliksime kompiuterinę diagnostiką, patikrinsime ir sutvarkysime važiuoklę, stabdžių sistemą, pašalinsime elektros sistemos, išmetimo sistemos bei kitus gedimus.

Atliksime periodinius aptarnavimus – akumuliatoriaus patikra, kondicionieriaus patikra ir pildymas, alyvos bei filtrų keitimas, žibintų reguliavimas, žvakių keitimas ir t.t.

Jau daugelį metų specializuojamės ratlankių bei padangų prekyboje, tad galime atlikti ir ratlankių arba padangų remontą – suvirinsime ir išlyginsime sugadintus ratlankius, sutvarkysime pažeistas padangas. Taip pat tikriname ratų geometriją, atliekame ratų suvedimą.

Remonto darbams ir pakeistoms detalėms suteikiame kokybės garantiją. Daugiau apie garantijos sąlygas galite sužinoti čia.

 

Kokiuose miestuose dirbame?

Lietuvoje yra 15 „Melga“ autoservisų, kurie įsikūrę VilniujeKauneKlaipėdojePanevėžyjeŠiauliuoseAlytuje bei Utenoje. Mūsų autoservisuose dirba kvalifikuoti specialistai, kurie visada pasirūpins jūsų BMW automobiliu tinkamai. 

Patikrai bei remonto paslaugoms galite registruotis telefonu arba internetu – tiesiog pasirinkite priežastį, dėl kurios planuojate atvykti ir jums patogų laiką.

„Melga“ siūlo ne tik remonto paslaugas, bet ir kokybiškus naujus ratlankius bei padangas geromis kainomis įvairiausiems automobiliams. Apsipirkti galite ir mūsų internetinėje parduotuvėje Melga.lt, kurioje siūlome platų prekių asortimentą – vaikiškas automobilines kėdutes, stogo bagažines, dviračių laikiklius, BMW automobilinius kilimėlius ir daug kitų priedų bei reikmenų.

Taip pat remontuojame kitų markių automobilius

Audi, VolvoChryslerCitroenFordHondaLexusMazdaMercedesMitsubishiNissanOpelPeugeotRenaultToyotaVolkswagen

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą