0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Elektros įrangos remontas - Starterio gedimų remontas

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO AUTOMOBILIO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymąAUTOMOBILIS BE RŪPESČIŲ!

Viską už Jus padarysime mes!
 • Patikriname automobilį ir informuojame apie gedimus
 • Suderiname su jumis darbus, jų atlikimo terminą bei kainą
 • Suremontuojame automobilį ir informuojame, kai automobilis suremontuotas
 • Pateikiame atliktų darbų ataskaitą
 • Suteikiame garantiją* atliktiems darbams

Autoservisai „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Starterio paskirtis

Starteris yra automobilio užvedimo sistemos dalis. Norint užvesti variklį, pasukame raktelį, suveikia starteris ir automobilis užsiveda. Užvestas variklis, galima sakyti, veikia iš inercijos, bet pradėti pirmą ciklą varikliui reikalinga pagalba, todėl automobilyje ir yra montuojamas akumuliatorius ir starteris. Sukant raktelį krumpliaračių (bendekso) pagalba starteris susijungia su varikliu ir jį įsuka. Kai sugenda starteris, automobilio užvesti nepavyks.

Keli signalai, padedantys atpažinti galimą starterio gedimą

 • Automobilis neužsiveda. Jei pasukate raktelį norėdami užvesti automobilį ir nieko neįvyksta, tai vienas iš pagrindinių ženklų, kad sugedo starteris. Pasukę raktelį, taip pat galite išgirsti ir skleidžiamus neįprastus garsus. 

 • Sukant raktelį starteris veikia, bet variklis neužsiveda. Tai greičiausiai bus mechaninis starterio gedimas. Pavyzdžiui susidėvėję variklį ir starterį jungiantys krumpliaračiai.

 • Sukant užvedimo raktelį, starteris suveikia ne iš pirmo karto. Tai kartais nutinka dėl elektroninės starterio relės netinkamo veikimo ar laidų pažeidimų.

 • Bandant užvesti automobilį starteris skleidžia keistą garsą. Tai gali būti ženklas, kad susidėvėjo pats starterio varikliukas. Taip pat panašų garsą galite išgirsti ir dėl krumpliaračių nusidėvėjimo. Bet kokiu atveju, verta suskubti į autoservisą.

 • Jei pastebėjote, kad užvedant automobilį prigęsta prietaisų skydelio ar salono apšvietimas, galima įtarti laiduose esanti trumpąjį jungimą. Šį signalą gali lydėti ir iš starterio skleidžiamas neįprastas garsas. Šiuo atveju taip pat verta kuo greičiau apsilankyti autoservise.

 • Užvedant automobilį pajuntate degėsių kvapą. Taip dažniausiai atsitinka, kai automobilį bandoma užvesti sukant raktelį ilgą laiką. Į starterį einanti pastovi elektros srovė jį gali tiesiog sudeginti. Būkite kantrūs, leiskite starteriui pailsėti apie dešimt sekundžių, po kiekvieno dešimties-penkiolikos sekundžių jo sukimo.

Starterio patikra ir remontas atliekamas autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

Starterio gedimus numatyti yra pakankamai sudėtinga, tačiau tvarkingas starteris gali tarnauti 100 000 - 150 000 tūkstančių kilometrų ir ilgiau. Jo sudedamosios dalys dažniausiai genda dėl įprasto nusidėvėjimo, todėl tik išgirdę pašalinį garsą ar pajutę pokyčius norint užvesti automobilį, susiplanuokite kuo skubiau atvykti į autoservisą automobilio patikrai ir remontui. Laiku nustačius ir pašalinus gedimą išvengsite papildomų remonto išlaidų ateityje.

Starterio remonto, restauravimo ar jo keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio ir darbų apimties.

Registruokitės elektros įrangos remontui internetu arba telefonu

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą

Klientai ir partneriai