0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Kondicionieriaus remontas - Kondicionieriaus kompresoriaus remontas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Kondicionieriaus kompresorius (kondicionieriaus siurblys) yra atsakingas už freono dujų suspaudimą sukeliant aukštą slėgį ir freono paskirstymą visoje kondicionavimo sistemoje. Didelė dalis gedimų, kurie trukdo tinkamam kondicionavimo sistemos veikimui yra susijusi būtent su kondicionieriaus kompresoriumi, o visiškai sugedus kompresoriui neveikia visa automobilio kondicionavimo sistema. Skirtinguose automobiliuose yra montuojami skirtingi kompresoriai (stūmokliniai, išcentriniai, spiraliniai). Pastaroji montuojama naujesniuose automobiliuose.

Dažniausiai pasitaikantys kondicionieriaus kompresoriaus remonto darbai – kompresoriaus guolio arba sankabos keitimas. Šie remonto darbai dažnai atliekami neardant paties kompresoriaus (siurblio) ir nepašalinant sistemoje esančio freono.

Taip pat gana dažna problema - freono dujų nuotėkis iš kompresoriaus pavyzdžiui pro kompresoriaus korpuso sujungimo vietose esančias tarpines. Tai gali išduoti ant kompresoriaus atsiradę alyvos pėdsakai.

Rečiau pasitaikantys ir sudėtingiau remontuojami yra mechaniniai kompresoriaus pažeidimai. Šiuos pažeidimus ne visada galima suremontuoti arba remonto darbai gali kainuoti brangiau nei kompresoriaus keitimas nauju. Keičiant kompresorių nauju, būtina pakeisti ir eksploatacines kondicionavimo sistemos dalis, užsandarinti ir, naudojant azoto dujas ir specialius UV dažus, patikrinti kondicionavimo sistemos sandarumą, sistemą užpildyti freonu.

D.U.K.

KOKIA KONDICIONIERIAUS KOMPRESORIAUS REMONTO KAINA?

Kondicionieriaus kompresoriaus remonto kaina priklauso nuo konkretaus automobilio modelio, reikalingų atlikti remonto darbų, naudojamų detalių. Norėdami sužinoti kompresoriaus remonto darbų kainą, terminus, kreipkitės į mūsų specialistus telefonu (KONTAKTAI) arba užpildykite užklausos formą ir pateiksime palankiausią pasiūlymą.

KOKIA YRA KONDICIONIERIAUS KOMPRESORIAUS REMONTO TRUKMĖ?

Kondicionieriaus kompresoriaus remonto trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Kondicionieriaus kompresoriaus remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje

Autoservisuose „Melga“ atliekamas kompresoriaus remontas, keitimas ir atskirų kompresoriaus dalių (guolių, sankabos, dirželio) remontas ir keitimas.

Keičiant kompresorių nauju, pateiksime kelias alternatyvas, tinkančias Jūsų automobiliui.

Remonto darbams ir naujai sumontuotoms dalims suteikiama garantija* (daugiau informacijos apie garantiją rasite čia).

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą