0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €

Kuro sistemos remontas - Kuro filtro keitimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

Kodėl būtina laiku keisti kuro filtrą?

Kuro filtras sulaiko nešvarumus patenkančius iš kuro bako ar kuro magistralės, todėl kuro filtro keitimas turi būti atliekamas reguliariai, atliekant periodinį automobilio aptarnavimą. Kitu atveju filtras gali užsikimšti ir dėl to sumažėti kuro slėgis sistemoje ir kuro sistemos efektyvumas. Nors užsikimšęs kuro filtras yra vienas paprasčiausiai remontuojamų kuro sistemos gedimų, tačiau gali padaryti nemenkų problemų ir žalos automobilio varikliui. Tinkamai prižiūrint kuro sistemą, keičiant kuro filtrą laiku, pailgėja kuro siurblio tarnavimo laikas bei išvengiami rimtesni variklio gedimai.

Požymiai, kad laikas keisti kuro filtrą

Yra du pagrindiniai degalų filtrų tipai: atsukamasis ir kasetinis. Sukami degalų filtrai yra metaliniame korpuse ir tiesiog įsukami į jam skirtą vietą. Kasetiniai degalų filtrai yra pritvirtintame apsauginiame korpuse ir keičiama tik pati kasetė.

Keli signalai, kad jūsų automobilio kuro filtrą laikas keisti:

  • Variklis užsiveda sunkiau nei įprastai. Smarkiai užterštas filtras gali sukelti netolygų degalų srautą, todėl užvesti variklį užtruks ilgiau nei paprastai.

  • Variklis užgesta. Vėlgi, dėl užteršto filtro ir netolygaus degalų srauto patekimo į variklį, automobilis, priklausomai nuo kuro filtro užterštumo lygio gali užgesti ir vėl pradėti važiuoti be didesnių galios praradimų arba užgesti ir tiesiog nebeužsivesti. 

  • Sunkus variklio darbas laisva eiga. 

  • Užterštas kuro filtras gali sukelti kuro siurblio gedimą ar neįprastą garsą iš variklio skyriaus. Užsikimšęs kuro filtras neleidžia tinkamai dyzeliui ar benzinui patekti į variklį. Degalų siurblys bandydamas tai kompensuoti, sukelia nepagrįstą kuro slėgį, dėl kurio siurblys gali sugesti anksčiau laiko.

  • Nešvarus kuro filtras gali sugadinti ar užkimšti degalų purkštukus, ko pasekoje variklis dirbs neįprastai ar visai neužsives.

D.U.K.

KOKIA KURO FILTRO KEITIMO KAINA?

Kuro filtro keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų darbų apimties ir naudojamų detalių bei medžiagų. Norėdami sužinoti tikslią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KIEK TRUNKA KURO FILTRO KEITIMAS?

Kuro filtro keitimo trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Kuro filtro keitimas (dyzeliui, benzinui) Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje:

Kviečiame kuro filtro keitimą patikėti autoserviso „Melga“ specialistams, sukaupę daug vertingos patirties remontuojant automobilius, galime pasiūlyti profesionalų remonto darbų atlikimą.

Registruokitės remontui internetu arba telefonu.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą