0 Prekė Prekės (tuščia)
Pirkinių krepšelis

Prekių nėra

Suma: 0,00 €
  • Pradinis
  • Autoservisas
  • Stabdžių sistemos patikra ir remontas - Stabdžių kaladėlių, trinkelių keitimas

Stabdžių sistemos patikra ir remontas - Stabdžių kaladėlių, trinkelių keitimas

Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai
Paslaugų registraciją
galite atlikti vienu iš pasirinktų būdų
Registracija telefonu Autoservisų kontaktai

IEŠKOTE GERIAUSIO PASIŪLYMO REMONTUI?

Bendraukime ir susitarkime.

Kreipkitės ir stengsimės pateikti palankiausią pasiūlymą automobilio remontui.

Gauti asmeninį pasiūlymą

Kada reikalingas stabdžių kaladėlių keitimas?

Priekinės ir galinės stabdžių kaladėlės yra vienas pagrindinių Jūsų automobilio stabdžių komponentų ir vaidina svarbų vaidmenį, kai paspaudžiant stabdžio pedalą norite sustoti. Stabdžių kaladėlės nuolat patiria didelę trintį, todėl jų nusidėvėjimas yra natūralus, o kaladėlių keitimas - reguliari automobilio priežiūros procedūra.

Kaip dažnai reikia keisti stabdžių trinkeles priklauso nuo jų kokybės, nuo to, kaip dažnai eksploatuojate automobilį ir nuo vairavimo stiliaus. Jei kasdien važiuojate intensyviu eismu ir dažnai naudojate stabdžius ar mėgstate sustoti agresyviau, stabdžių kaladėlių keitimą reikės atlikti dažniau, nei važinėjant užmiestyje, kur stabdoma kur kas rečiau.

Automobilio vadove parašyta, kaip dažnai turėtumėte keisti stabdžių trinkeles, tačiau rekomenduojama jų būklę patikrinti kaskart kai keičiate padangas.

Laiku nepakeitus nusidėvėjusių trinkelių kyla pavojus saugumui, o taip pat gali tekti keisti ir stabdžių diskus, todėl svarbu reguliariai tikrinti stabdžių sistemą, o pastebėjus kaladėlių nusidėvėjimo požymius nedelsti ir kreiptis į autoservisą stabdžių sistemos patikrai ir remontui.

Jeigu stabdant automobilis skleidžia cypimo ar girgždėjimo garsą, pailgėjo stabdymo kelias - tai gali būti ženklas, kad laikas keisti stabdžių kaladėles, trinkeles.

Dažniausiai vidinės kaladėlės turi metalinį nusidėvėjimo indikatorių arba elektroninį daviklį. Stabdžių kaladėlei nudilus iki tam tikro lygio, metalinė indikatoriaus juostelė liečiasi su stabdžių disku ir taip sklinda cypimo garsas. Jeigu kaladėlėje įmontuotas elektroninis daviklis (naujesniuose automobiliuose), jai sudilus iki tam tikro lygio, daviklis perduoda signalą į vairuotojo prietaisų skydelį.

Priekinės stabdžių trinkelės dėl joms tenkančio didesnio krūvio dyla greičiau, todėl jas reikia keisti dažniau nei galines.

Stabdžių kaladėlių tipai

Stabdžių kaladėlės gaminamos iš medžiagos, kuri maksimaliai padidina trintį tarp disko, tačiau jos yra kelių rūšių:

  • Nemetalinės/organinės. Tai yra “švelniausios” gaminamos trinkelės. Jos gana greitai susidėvi ir stabdant susidaro didelis stabdžių dulkių kiekis, kurį dažniausiai matote ant automobilių ratlankių. 

  • Pusiau metalinės. Šios stabdžių kaladėlės montuojamos daugumoje šiandieninių automobilių. Tinkama frikcinė medžiaga gerokai padidina atsparumą karščiui, bet tuo pačiu šiek tiek sumažina efektyvumą esant labai žemai temperatūrai. Tai geriausias pasirinkimas eksploatuojant automobilį kasdieną.

  • Keramikinės. Tai efektyvesnės trinkelės nei pusiau metalinės, bet taip pat ir gerokai brangesnės. Jų efektyvumas pasireiškia kaladėlėms įšilus, todėl nerekomenduojamos važinėjant kasdien įprastu režimu. Jos dažniausiai naudojamos auto sporte. 

D.U.K.

KOKIA STABDŽIŲ KALADĖLIŲ (TRINKELIŲ) REMONTO DARBŲ KAINA?

Stabdžių kaladėlių keitimo  kaina priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų darbų apimties ir naudojamų detalių bei medžiagų. Norėdami sužinoti tikslią automobilio remonto kainą, kreipkitės į Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojus https://melga.lt/kontaktai Kai kuriais atvejais tikslią automobilio remonto kainą galima įvertinti tik apžiūrėjus automobilį.

KOKIA YRA STABDŽIŲ KALADĖLIŲ (TRINKELIŲ) REMONTO TRUKMĖ?

Stabdžių trinkelių remonto trukmė priklauso nuo automobilio modelio ir reikalingų atlikti darbų apimties. Norėdami sužinoti preliminarią paslaugos trukmę, susisiekite su Jums artimiausio MELGA autoserviso darbuotojais https://melga.lt/kontaktai

Stabdžių kaladėlių keitimas autoservisuose „MELGA" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje

Norėdami išvengti papildomų rūpesčių, patikėkite stabdžių sistemos patikrą ir remontą, stabdžių kaladėlių, trinkelių keitimo darbus mūsų autoserviso specialistams. Sukaupę ilgametę patirtį padėsime užtikrinti, kad Jūsų automobilio stabdžių sistema veiktų nepriekaištingai.

Klientų atsiliepimai Palikti atsiliepimą